· שיטת הטיפול שלנו ·

קצת עלינו ועליכם -
שיטת הטיפול בקליניקה

שיטות הטיפול מבוססות על מחקרי מוח עדכניים המוכיחים כי תנועה גורמת לשינויים מבניים במוח.

במסגרת המחקרים הוכח כי תרגילי תנועה ייעודיים מפתחים את הרשתות העצביות במוח ומייעלים את יכולת החלפת המידע ותפקודם של חלקי המוח השונים.

לאחר אבחון מקצועי ואיתור מקור הקושי, המטפל מתאים תרגילי תנועה לקושי המדויק של המטופל ועובד איתו על פתרון הבעיה.

מחקרים ממליצים על תרגילי תנועה ספציפיים, היעילים לשיפור פעולות קוגניטיביות ומביאים להטבה משמעותית באיכות החיים ובתפקודו הכללי של המטופל.

בנוסף, בקליניקה אנו מטפלים במכשיר ייעודי לאיזון שמיעתי, המטפל במיסופוניה (רגישות שמיעתית). כיום יודעים כי מקור הפרעות קשב וריכוז, מקורו בחלק מהמקרים ברגישות שמיעתית. באמצעות המכשיר חווים מטופלים שיפור משמעותי בתוך זמן קצר.

למי הטיפול מיועד?

ילדים המתקשים בקשב וריכוז, מוסחים בקלות ו/או רגישים למגע.

כיצד נזהה?
פתקית הבגד מציקה במגע עם העור, התפר בגרב מפריע או בדים מסוימים, אכילה בררנית, התפרצויות כעס וזעם, בעיות חברתיות, חוסר איזון ריגשי, הימנעות ממקומות רועשים והומי אדם. ילדים שלא מסוגלים לצפות בהצגה זמן ממושך, מתקשים להתרכז בכיתה, לא מצליחים להתמקד בפעולה אחת באופן רציף, לא מאורגנים בזמנים, לא לומדים מטעויות.

מבוגרים הסובלים מטראומות / פוביות / התמכרויות / חרדות

כיצד נזהה?
אי שקט, תחושות תסכול, פחדים, קושי בתקשורת חברתית או זוגית, חוסר ביטחון עצמי.

מבוגרים בעלי קשיי ויסות שמיעתי ומיסופוניה

כיצד נזהה?
במקרים בהם עוצמה גבוהה או קולות רמים מוציאים מריכוז ויוצרים עצבים, אנשים שאינם שומעים טוב, סובלים מירידה בשמיעה, סובלים מרעשים שהסביבה גורמת, כמו לעיסה, צקצוק וכו'.

ילדים עם קשיים רגשיים

כיצד נזהה?
הרטבת לילה, חרדות, טראומות, פחדים, תסכולים, כפייתיות, חוסר פרופורציה רגשית, נעלבים מהר, חושבים שכולם לרעתם ("נעשה לי עוול"), מושכים אש בכל סיטואציה, מתקשים לייצר ולתחזק קשרים חברתיים, אלימים, סגורים מידי.

ילדים עם קשיי למידה מסוגים שונים

כיצד נזהה?
קשיים בכתיבה וקריאה, דיסלקציה, שטף ורצף לקוי, החלפת אותיות, טעויות כתיב, כתב מראה וכו'. קשיי שפה, איחור התפתחותי בלמידה, קשיים בחשבון, קשיים ברכישת שפה.

לקביעת תור: