· צוות הקליניקה ·

הקליניקה שלנו מורכבת מאנשי מקצוע בעלי ניסיון רב, מומחים בתחומם, אשר אוהבים לעזור ומעניקים יחס אישי ומקצועי לכל מטופל.

עדנה גלבוע

מפתחת שיטת נוירומוטוריקה. PHD למדעי המוח, בעלת ניסיון רב בגישות טיפוליות שונות ומגוונות בילדים, בני נוער, מבוגרים וזוגות זה למעלה מ-40 שנה. מכשירה מטפלים ומטפלות ברחבי הארץ, ומעבירה קורסים וסדנאות בתחום הטיפול והנחיית הורים. את שיטת נוירומוטוריקה פיתחתי לאחר שנים בהן טיפלתי בילדים, והבנתי את הצורך למצוא את השורש של כל בעיה כדי להגיע לפתרון האמיתי שלה. הודות לידע הרב שצברתי בתחום השפעת התנועה על המוח וההשלכות הרגשיות, החברתיות, הלימודיות וההתנהגותיות שלה, הקמתי בתחילת שנות ה-90 את המרכז לנוירומוטוריקה - אימון למוח, שבו לכל מטופל מתאימים את הטיפול המדויק ביותר, שמתמקד במקור הבעיה ולא בסימפטום. כל הורה יכול לספר על הקושי של הילד או הילדה שלו, זה שנראה על פני השטח. אבל את מה שהמוח מספר, שמגלה לנו את המקור של כל הקושי, זה הנסתר מהעין, רק בירור מעמיק יכול לגלות, כזה שחוקר את שורש הבעיה. גם אחרי עשרות שנים בתחום, אני מתרגשת בכל פעם מחדש להחזיר את השמחה, תחושת המסוגלות והביטחון העצמי לילד או ילדה שמגיעים אלינו לאחר שעברו טיפולים רבים אחרים, בהם לפעמים קיבלו גם טיפול תרופתי, וכמעט הרימו ידיים. בפגישה אחת עם הילד, בה נוכחים גם ההורים, אנו מפענחים את שורש הבעיה, ומצליחים להחזיר את השקט ואת התקווה לכל המשפחה.

נדב משיח

מנהל מרכזי נוירומוטוריקה - אימון למוח ומבעלי המרכזים. מטפל מוסמך בנוירומוטוריקה, ESP ו-NLP לטיפול רגשי והתנהגותי, הנחיית הורים ועיצוב התנהגות. מאז ומתמיד רציתי להשפיע בטיפול על כמה שיותר ילדים ומבוגרים. לגרום להם לצאת לדרך חדשה ולחיים מאוזנים, איכותיים ושמחים יותר. הידיעה שכמנהל מרכזי נוירומוטוריקה אני זוכה לעשות זאת, כשאלפי מטופלים מקבלים טיפול איכותי ומדויק להם, מסבה לי אושר וסיפוק רב. אני יודע מה זה להיות ילד עם בעיות קשב וריכוז, לחיות על תרופות ולהרגיש פוטנציאל בלתי ממומש. אני הייתי הילד הזה. החלטתי שזה בידיים שלי, לדאוג לעצמי לחיים טובים יותר ולממש את עצמי. התחלתי ללמוד גישות טיפוליות שונות, וכמובן נוירומוטוריקה אצל עדנה גלבוע ובהמשך פתחתי קליניקה קטנה, שהתמלאה מפה לאוזן. למרכזי נוירומוטוריקה הצטרפתי כדי להשפיע בגדול. לא רציתי שילדים יחוו את מה שאני חוויתי. רציתי להעניק להם כבר בגיל צעיר את האפשרות לשפר את חייהם. להאמין שהם יכולים ולחוות חווית הצלחה. הטיפול במרכז לנוירומוטוריקה הוא טיפול עוטף, והוא עוסק לא רק בילד או הילדה אלא גם בהורים. אנחנו מקיפים את המטופל מכל הכיוונים, ורואים בטיפול תהליך משותף. המטרה שלי היא שהמטופל יזכה לא רק לטיפול בבעיה הנקודתית שאיתה הגיע, אלא לטיפול במכלול המישורים הקיימים בחייו, וזאת בזכות הפיצוח של מקור הבעיה. לכן טיפול במרכז נוירומוטוריקה מוביל לשיפור בכל תחומי החיים של המטופל – הרגשי, החברתי, הלימודי וההתנהגותי.

רם גלבוע

מאמן ומטפל מוסמך במרכז נוירומוטוריקה לאיזון שמיעתי בשיטת AIT, מורשה מטעם ארגון AIT. מבעלי מרכזי נוירומוטוריקה וממנהלי הרשת. מטפל רגשי (פסיכותרפיסט) בבני נוער ומבוגרים, בעל ניסיון עשיר בטיפול בטראומות, חרדות, פוביות וגמגום. מטפל במגוון שיטות אימוניות וטיפוליות, בהן נוירומוטוריקה, סוגסטיה, EFT, EMI, IEMT ועוד. מורשה על ידי ה-UN Humanitarian Watch לטיפול בטראומות. במסגרת עבודתי במרכז לנוירומוטוריקה, אני מספק כמעט מדי יום למטופלים שמגיעים אלי פתרון מכיוון שהם לא חשבו עליו: פעמים רבות המקור לקשיים שלהם הוא בכלל בשמיעה לא מאוזנת שהם לא מודעים אליה. הפתרון הפשוט, הבטוח, הנעים והלא פולשני שטיפול לאיזון שמיעתי מספק, בתהליך קצר מועד של עשרה מפגשים, מוציא אותם לדרך חדשה, וגורם להם לחוות את השיפור כבר ממפגש למפגש. מרגש אותי מאוד להעניק לאנשים את המפתח לדרך חדשה לחיים, ואת האפשרות לחוות חוויות חדשות ולהתגבר על מכשולים.